ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ!

Ετελέστηκε σήμερα ο Αγιασμός στο σχολείο μας από τον Σεβασμιότατο Μητροπολίτη Κυδωνίας και Αποκορώνου κκ. Δαμασκηνό και από τον Πρωτοσύγγελο της Ιεράς Μητρόπολης Αποκορώνου Πανασιολογιότατο κ. Δαμασκηνό.

Στον Αγιασμό παρευρέθησαν ο Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Χανίων κ Απόστολος Βουλγαράκης, η Αντιδήμαρχος Χανίων κ. Ελευθερία Αλιφιεράκη,ο Γενικός Αστυνομικός Διευθυντής Χανίων κ. Γεώργιος Λιμπινάκης, ο Σχολικός Σύμβουλος κ. Παρασκευάς και ο Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων κ. Γιάννης Ανδρουλάκης οι οποίοι ευχήθηκαν στους μαθητές μας Καλή Σχολική Χρονιά.

Τους μαθητές χαιρέτησε και καλωσόρισε  ο νέος μας Διευθυντής κ. Παναγιώτης Κορακοβούνης.

Από εμάς τους καθηγητές σας πολλές ευχές παιδιά για καλή πρόοδο και μια δημιουργική σχολική χρονιά.

IMG 20170911 091725

IMG 20170911 091745